Almanca-Kursu

Online Almanca Kursu

ENGLISH COUNCIL

Almanca Kursu; birçok kişinin sandığının aksine kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir dil öğrenim süreci değildir.

Dil kurslarında Almanca öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek

Almanca öğrenmek için, geniş zaman veya şimdiki zaman şeklinde, dili yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, Almanca Kurslarımızda uyguladığımız günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren ve bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir Almanca Kursu öğretim metoduna ihtiyacınız var.

English Council Almanca Kursunda dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

Online Almanca Dil Kursuna Gitmeye ve Almanca Öğrenmeye İhtiyacınız Var mı?

Almanca, dünyanın en geçerli dillerinden biridir. Otomotiv, sanayi, elektronik gibi sektörlerde uluslararası hacmi ve geçerliliği olan Almanca, küresel kariyer planlayanlar için kolay öğrenilebilir ve doğru bir seçimdir. Almanca bilenler için Almanya, ticaretten bilime dek pek çok fırsat sunar. Bunun yanı sıra, Almanya’da okulların ücretsiz olmasından dolayı son zamanlarda yüksek lisans, doktora yapmak isteyen Türk öğrenciler tarafından daha fazla tercih edilir duruma gelmiştir. Üniversitelerde kabul görmek isteyen öğrencilerin, girmek istedikleri programın dili İngilizce ise; Ielts skoru ve minimum A2 düzeyinde Almanca sertifika sunması, programın dili Almanca ise; DAF (B2) sınavına katılıp gerekli puanı almış olması gerekmektedir.

English Council Almanca Kursu’nda tecrübeli, alanında uzman ve Türk & Alman eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz.

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak ve tüm becerileriyle Almanca öğrenmek mi istiyorsunuz?

O halde English Council Dil Kursu’nun Almanca Kursu eğitimleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

English Council Almanca Kursu’nda ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, iletişim amaçlı Almanca öğrenebilirsiniz. 

English Council Almanca Kursu Programımızda, tüm eğitimlerimiz Almanca dilinde uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Başlangıç seviyesinden İleri düzeye kadar toplam 5 kurdan oluşan Almanca Kursumuzda, her bir kur 100 ders saatidir.

Hemen Satın Alın!

English Council’da Seviyenize Uygun Online Eğitimlerinizi Güvenli Ödeme ve Taksit İmkanlarıyla Hemen Satın Alın!

Online Almanca Dil Kursu Fiyatları Nedir?