Online İngilizce Kursları

ENGLISH COUNCIL

İngilizce öğrenmek istiyorsun ama;

Kursa gitmek için çalışma saatlerin uygun değil

ya da

İşten çıktıktan sonra önce kursa, kurstan da eve gitmek için trafikle boğuşmak istemiyorsun

ya da

Covid-19 nedeniyle kalabalık ortamlarda bulunmak istemiyorsun

ya da

Yaşadığın bölgede kaliteli ve deneyimli bir yabancı dil kursu bulunmuyor

ya da

İngilizce’yi gerçekten öğrenebileceğin kaliteli bir kursa gitmek için gereken yüksek bütçeyi harcamak istemiyorsun…

Öyleyse English Council’ın Online İngilizce Kursları tam sana göre.

 Yukarıdaki tüm sorunlara çözüm üreten, deneyimli ve kaliteli bir yabancı dil kursunun 24 yıllık dil eğitimi birikimini, gerçek bir sınıf ortamını online eğitime taşıyan çözümü ile tanışmak için hemen harekete geçin.

Pandemi sürecinde ve sonrasında dönemin zorluklarını ve dil eğitimindeki ihtiyaçları dikkate alarak çözümler üretmek amacıyla 24 yıllık Yabancı Dil Kursu deneyimimizle online eğitim için gerekli teknik ve eğitsel altyapı çalışmalarını tamamlayarak “Online Dil Eğitimi” Programlarını hizmetinize sunuyoruz.

Neden English Council Online İngilizce Kursu?

Dünya çapında 70 farklı ülkede 30.000’den fazla çalışanıyla yabancı dil kitapları konusunda bir dünya devi olan Pearson’ın Speak Out 2nd Edition kitabının dijital versiyonu ile, ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz, uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, iletişim amaçlı İngilizce öğrenmek için Online İngilizce Kursumuza bekliyoruz. 

Piyasadaki alternatif online dil eğitimi programlarından farklı olarak, kurumumuzda alabileceğiniz klasik dil eğitiminin tüm unsurlarını, sağladığımız güçlü teknik altyapı ve onlarca program ve uygulamalar ile online sanal sınıf ortamında da alabilirsiniz.

English Council Online İngilizce eğitimleri, sadece canlı derslerde kullanacağınız bir online platform yerine, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar yararlanabileceğiniz, eğitiminiz için sınırsız uygulama ve programla desteklenen English Council Online Sanal Sınıf olarak isimlendirdiğimiz ortamda verilir.

Canlı Online İngilizce derslerinde tam olarak anlayamadığın ya da tekrar etmek istediğin kısımları dilediğin zaman ve dilediğin kez tekrar izleme imkânı.

Öğretmeninizin paylaştığı İngilizce ödevlerini online olarak yapma ve sonuçlarına online ulaşma fırsatı.

Her ünite sonunda Online Ünite Değerlendirme Testleri ile ünite ile ilgili eksiklerini online olarak görme ve telafi etme imkânı.

Öğretmenlerinizin çeşitli kaynaklardan online paylaşabileceği ya da kendi çektikleri videoları online izleyerek konuları daha iyi anlama ve pekiştirme imkânı.

Her ünite sonunda Online Ünite Değerlendirme Testleri ile ünite ile ilgili eksiklerini online olarak görme ve telafi etme imkânı.

Öğretmeninizin paylaştığı tüm Online İngilizce ders notları ve dosyalarına sanal sınıf ortamında dilediğin zaman ulaşma imkânı.

Her Seviyeye Uygun Online İngilizce Kursu

Hemen Satın Alın!

English Council’da Seviyenize Uygun Online Eğitimlerinizi Güvenli Ödeme ve Taksit İmkanlarıyla Hemen Satın Alın!

Online İngilizce Kursu Fiyatları ve Taksit İmkanları